Travel-Yachting Smart Sailing
Partnerzy Portalu Czartery jachtów na Bałtyku Ogłoszenia Motoryzacyjne - Darmowe ! Partnerzy Portalu
Pokaż żeglarstwo w dziale: wiadomości | relacje | obyczaje | słownik | DODAJ
żeglarstwo - wiadomości żeglarskie
4 Maja 2018 - wiadomości żeglarskie
Polacy bardzo blisko końcowego zwycięstwa w regatach Antigua Sailing Week

Reprezentująca Polskę załoga R-Six Team, startująca na katamaranie HH66, w nocy polskiego czasu, wygrała kolejny wyścig w klasie Offshore Multihull.
- Bardzo lubimy takie ekstremalne warunki, jakie panują na Antidze. Połowa naszego zespołu to zapaleni miłośnicy sportów motorowych, a druga połowa to jedni z najlepszych polskich żeglarzy. Niewątpliwie połączyła nas miłość do adrenaliny. Żeglowanie na naszym katamaranie przy wietrze dochodzącym do 25kt, budzi jeszcze większy dreszcz emocji niż rajdy samochodowe – przyznaje Robert Szustkowski, lider R-Six Team

Antigua Sailing Week, żeglarstwo

fot. Jacek Bonecki

Wczorajsza wygrana daje R-Six Team już cztery punkty przewagi nad konkurentami. Podczas wieczornej dekoracji nie liczyli się jednak tylko zwycięzcy. Najważniejsze tego dnia były dzieci z lokalnej szkoły podstawowej Cobbs Cross. Fundacja Orimari, Roberta Szustkowskiego oraz Caritas Polska przekazały uczniom wyposażenie pracowni komputerowej. W ręce dzieciaków trafiły m.in. laptopy, drukarki i skanery.

Partnerem wspierającym R-Six Team jest serwis internetowej wymiany walut – Amronet.pl. W całych regatach startuje prawie 200 jachtów, uczestniczy w nich ponad 1500 żeglarzy. Antigua Sailing Week odbywa się już po raz 51. Już dziś kolejny wyścig. Regaty oficjalnie kończą się w sobotę.


Reklama | Prywatność i bezpieczeństwo | Partnerzy | Kontakt
Copyright © 2005 - 2019 ŻEGLARSTWO.PL
żeglarstwo - Valid XHTML! żeglarstwo - Valid CSS!